SZKOLENIA SAMOCHODOWE

SZKOLENIA SAMOCHODOWE 4RACE

Oprócz szkoleń w zakresie jazdy wyczynowej gokartami, oferujemy również szkolenia z doskonalenia techniki jazdy samochodem.

Mamy doświadczenie zarówno z autami klasy średniej (Volkswafen, Alfa Romeo) jak i ekskluzywnymi autami sportowymi (Porsche, Ferrari). Ponadto wieloletni udział Rafała Rulskiego w rajdach i wyścigach samochodowych pozwolił mu na szlifowanie techniki jazdy w każdych warunkach, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako trener, co potwierdzają pozytywne opinie uczestników naszych szkoleń.

Oferta obejmuje całodniowe szkolenie na Autodromie Słomczyn, Torze Łódź, Torze Poznań bądź Silesia Ring (w zależności od dostępności i terminów), przejazd z Rafałem na prawym fotelu, a także nagranie przejazdu z zewnątrz, aby zobaczyć ewentualne błędy i skorygować je podczas następnych okrążeń.

Szkolenia 4Race są połączeniem wspaniałej atmosfery, pasji i nauki prawidłowych nawyków za kierownicą, które w przyszłości procentują bezpieczną i efektywną jazdą.

Zapraszamy na szkolenia samochodowe w ustalonym wcześniej terminie. Nasze treningi odbywają się w środy na Autodromie w Słomczynie, lub na Torze w Łodzi.

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie, zapraszamy do kontaktu emailowego: info@4race.com.pl